By: Information Technology Center
សាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទភ្នំពេញ នឹងរៀបចំសិក្ខាសាលាចែករំលែកស្តីពី ផ្នត់គំនិតនៃអ្នកដឹកនាំ នៅថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ទី២៣ ខែវិឆ្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ដែលមានវាគ្មិន លោកបណ្ឌិត រ៉េត ធារម្យ អ្នកចិត្តសាស្ត្រសង្គម ការងារ និងស្ថាប័ន (នៃដេប៉ាតឺម៉ង់ចិត្តវិទ្យា) សិក្ខាសាលានេះនឹងមានប្រយោជន៍ដល់ អ្នកដឹកនាំ លោកគ្រូអ្នកគ្រូ និងសិស្សានុស្សិត ដើម្បីស្វែងយល់ពីអរិយាបទឬផ្នត់គំនិត នៃអ្នកដឹកនាំ ដែលអាចចូលរួមបានតាមរយៈ Zoom សូមថ្នាក់ដឹកនាំ លោកគ្រូអ្នកគ្រូចូលរួមនៅក្នុងtelegram group https://t.me/+xcs2FRmC3pVhMzg1 នេះ ដែលអាចសាកសួរព័ត៌មានបន្ថែមបាន និងទទួលបាន Link Google Meet។
The Royal University of Phnom Penh organizes a workshop sharing on Leadership Mindset on 23 November 2023, shared by Dr. Ret Thearoum - Lecturer of Department of Psychology. The workshop will be useful for leaders, staff, lecturers, and students, please go to the telegram group https://t.me/+xcs2FRmC3pVhMzg1 for detail information and link of Google Meet.
Under the 21st Century Teaching Skill project, RUPP provides certificate training to students and in-service teachers.